Co w lesie piszczy

Zwierzak na prezent?

Nie rób tego!

Zwierzęta, które zostają prezentem świątecznym dawanym pod choinkę zazwyczaj przez wzgląd na dzieci, które w danej chwili mają ochotę, aby posiadać swojego własnego, futrzastego pupila zazwyczaj stają się po czasie ciężarem dla nieświadomych w pełni swojej decyzji o ich przygarnięciu domowników.

To nie tylko chwilowe pieszczoty i wspólna zabawa, przypominamy – zwierzęta to obowiązki, poświęcony czasu, okazywanie miłości, wielka odpowiedzialność, aby spełnić chociażby podstawowe potrzeby bezbronnego pupila, aby mógł być w pełni szczęśliwy i spełniony.

Ekscytacja po Świętach opada, a wraz z nią pojawia się napięcie i stres związany z podjęciem pochopnej i nie do końca dobrze przemyślanej decyzji.

Zwierzęta na prezent? Jesteśmy na NIE!

Pamiętajcie, że możecie wspierać nasze działania na rzecz naszych rezydentów na kilka prostych sposobów:

✅ dokonując wpłaty na konto z dopiskiem „pomoc dla podopiecznych POBF” BNP PARIBAS,nr rachunku: 24 1600 1462 1895 9385 5000 0001

✅ dokonując zakupu naszych parkowych gadgetów

✅ przekazując nam darowizny w postaci rzeczy materialnych https://www.pobf.pl/…/jak-mozna-dodatkowa-wspierac-pobf/

Każda najmniejsze dobro, każda najmniejsza wpłata sprawiają, że możemy prowadzić interwencje, kiedy są one potrzebne zwierzętom skrzywdzonym i wykluczonym. Każda darowizna jest w 100% przeznaczana na opiekę, wyżywienie oraz konsultacje weterynaryjne dla uratowanych przez nas zwierząt, którym bardzo często musimy zapewnić nowy, bezpieczny dom.

Z góry bardzo dziękujemy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

No products in the cart.