Pomoc dla Parku

1,5% dla podopiecznych POBF

Nowy film prosto z Parku!

Nasi podopieczni uchwyceni w najlepszych momentach proszą każdego z Was o podarowanie 1,5% na rzecz Parku Ochrony Bieszczadzkiej Fauny. Pomóż już dziś.

KRS: 0000034952

W 2024 roku ruszyliśmy po raz kolejny z prośbą o przekazanie na nasz Park 1,5% Waszego podatku rocznego za 2023!

Zachęcamy Was wszystkich, drodzy Darczyńcy i Fani naszego Park Ochrony Bieszczadzkiej Fauny, do wsparcia naszych dzikich, wymagających pomocy podopiecznych.

Będziemy wdzięczni za zaangażowanie i każdą okazaną pomoc!

Dla Ciebie to 1,5%, ale pamiętaj że dzięki temu przyczyniasz się do stawiania przez nas jeszcze większych kroków w przód.

Istniejemy, działamy, wspieramy bieszczadzką faunę, pomagamy zwierzętom i chcemy się rozwijać jeszcze bardziej!

Każde zwierzę, które nie jest zdolne do samodzielnej egzystencji znajduje swój dom w naszym Parku – pamiętajcie o tym, że chore zwierzęta też mają prawo do dalszego życia!

W imieniu wszystkich naszych obecnych i przyszłych podopiecznych <3

Z góry dziękujemy wszystkim za każdą formę pomocy, jesteście wspaniali!

POMÓŻ NAM!

Park Ochrony Bieszczadzkiej Fauny (w skrócie: POBF) to unikalna placówka non-profit, będąca azylem dla zwierząt, które nie mają szans na samodzielną egzystencję na wolności, w środowisku naturalnym. W naszym Parku mają swój dom i pełną opiekę zwierzęta występujące w Bieszczadach, również te będące pod ochroną, min. żbiki, puchacze, puszczyki, kruki, myszołowy, gawrony i inne gatunki ssaków i ptaków. Utrzymujemy się wyłącznie dzięki darowiznom naszych sponsorów i wpłat od naszych sympatyków.

Donate your help for our Park.🙏 Our bank account number:
PL24 1600 1462 1895 9385 5000 0001
SWIFT/BIC: PPABPLPK
Thank you very much for your help 👏🐾

Pamiętajcie, że wszyscy możecie wspierać nasze działania na rzecz naszych ratowanych zwierząt i rozwój naszego Parku na kilka prostych sposobów:

✅ przekazując 1,5% podatku w rozliczeniu rocznym na nasze Stowarzyszenie Park Ochrony Bieszczadzkiej Fauny KRS: 0000034952
✅ dokonując wpłaty na konto z dopiskiem „pomoc dla podopiecznych POBF” BNP PARIBAS, nr rachunku: 24 1600 1462 1895 9385 5000 0001
✅wspierając nas na „Ratujemy zwierzaki”: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/…/stala-pomoc/dodaj
✅ wspierając nas na FANIMANI https://fanimani.pl/parkochronybieszczadzkiejfauny/
✅ przekazując nam darowizny w postaci rzeczowej
https://pobf.pl/wspieraj/
✅ dokonując rezerwacji pobytu w Villa Collis – Bieszczady lub domu całorocznego Luna Bieszczady (w systemie rezerwacyjnym można wybrać jeden z 4 wariantów wsparcia naszego Parku z nagrodami dla wspierających). www.villacollis.pl
lub https://villacollis.pl/Oferta-Domek-Luna

Każde najmniejsze dobro, każda najmniejsza wpłata sprawiają, że możemy prowadzić interwencje, kiedy są one potrzebne zwierzętom skrzywdzonym i wykluczonym i je ratować.
Każda darowizna jest w 100% przeznaczana na opiekę, wyżywienie oraz konsultacje weterynaryjne dla uratowanych przez nas zwierząt, którym bardzo często musimy zapewnić nowy, bezpieczny dom, a które nie poradzą sobie już samodzielnie w naturalnym środowisku!
Możecie nam pomóc przekazując swój datek, za pomoc w każdej postaci.
Z całego bieszczadzkiego serca dziękujemy!
Zespół POBF

www.pobf.pl
Stowarzyszenie Park Ochrony
Bieszczadzkiej Fauny
Olchowiec 46, 38-710 Czarna
pow. bieszczadzki, Polska
KRS 0000034952
NIP 7951662313
REGON 650216314
Numer telefonu
+48 532 386 333
E-mail
biuro@pobf.pl

#Parkochronybieszczadzkiejfauny #bieszczady #pomoczwierzętom #pomoc #zwierzęta #doarowizna #wsparcie #dziekiezwierzęta #zwierzątapodochroną #ochronazwierząt #ratujmyzwierzęta

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

No products in the cart.